baner-krotoszyn.jpg
baner-szablon-kg.png
Wiadomości
grafika
XXVII MEMORIAŁ PŁYWACKI im. Jana Szlachty

XXVII MEMORIAŁ PŁYWACKI im. Jana Szlachty 


Szkoły podstawowe  

 

Dziewczęta                                                                             

 

kl. I             25 m dowolny

                   1. Marcinkowska Maja – SP Kobylin – 0:21,06

                   2. Kluba Lena – Społeczna SP – 0:26,03

                   3. Grenda Julia – SP 4 – 0:28,91

 

                   25 m grzbietowy

                   1. Marcinkowska Maja – SP Kobylin – 0:24,18

                   2. Kluba Lena – Społeczna SP – 0:29,28

                  3. Grenda Julia – SP 4 – 0:29,75

 

kl. II           25 m dowolny

                   1. Golińska Gabriela – 0:20,06

                   2. Brdys Monika – 0:20,78

                   3. Bielawna Wiktoria – 0:23,67

 

                   25 m grzbietowy

                   1. Brdys Monika – 0:21,97

                   2. Golińska Gabriela – 0:25,56

                   3.  Szajda Alicja – 0:26,54

 

kl. III          50 m dowolny    

                   1. Wajszczak Weronika –SP 4 - 0:51,76

                   2. Cichowlas Zofia – SP 4 -  0:54,80

                   3. Kokot Patrycja – SP1 – 0:56,07

 

                   50 m klasyczny

                   1. Kokot Patrycja– SP1 – 1:02,32

                   2. Cierzniak Lena – SP8 – 1:05,54

                   3. Szczepaniak Aleksandra – SP4 – 1:06,66

 

kl. IV           50 m dowolny

                   1. Zaremba Weronika – SP4 – 0:41,06

                   2. Gruszka Weronika – SP Roszki – 0:41,46

 

  50 m klasyczny

1. Zaremba Weronika – SP4 – 0:51,68

2. Gruszka Weronika – SP Roszki – 0:57,01

3. Ślagowska Nikola – SP4 – 1:,04,00

 

kl. V           50 m dowolny    

                   1. Bielawna Julia – SP4 – 0:36,45

                   2. Urbańska Oliwia – SP – 0:52,10

 

                   50 m klasyczny

                   1. Bielawna Julia – SP4 – 0:42,45

                   2. Urbańska Oliwia – SP – 0:57,94

  

kl. VI          50 m dowolny

                   1. Nowaczyk Joanna – SP8 – 0:35,40

                   2. Figielek Dobrochna – SP8 – 0:37,38

                   3.Siudy Maria – SP1 – 0:38,80      

 

                    50 m klasyczny

                   1. Nowaczyk Joanna – SP8 – 0:44,31

                   2. Figielek Dobrochna – SP8 – 0:45,46

                   3.Pługowska Olga – SP1 – 0:49,28

Chłopcy 

 

kl. I             25 m dowolny

                   1. Roszczak Aleksander –SP 7– 0:21,67

                   2. Niziowski Piotr – Społeczna SP– 0:22,51

           3. Kołodziejski Miłosz – SP8- 0:23,89

 

                   25 m grzbietowy

                   1.  Niziowski Piotr – Społeczna SP– 0:24,72

                   2. Roszczak Aleksander –SP 7– 0:28,45

                   3. Miński Wojciech - Społeczna SP– 0:29,30

 

 kl. II          25 m dowolny

                   1. Muszyński Oliwier – SP 7 – 0:22,86

                   2. Lisiak Szymon – SP 3 – 0:25,44

                   3. Stelmaszyk Jakub – SP 1- 0:27,86

 

    25 m grzbietowy

   1. Muszyński Oliwier – SP 7 – 0:25,07

  2. Michel Dominik – SP8- 0:27,06

   3. Półcienniczak Juliusz – SP 4 – 0:27,67

 

kl. III          50 m dowolny

                   1. Przybyło Nikodem – SP Biadki – 0:39,10

                   2. Augustyniak Paweł – SP 4 – 0:42,22

                   3. Łęcki Tomasz – SP8 – 0:45,04

 

 

      50 m klasyczny

                   1. Przybyło Nikodem – SP Biadki – 0:52,41

                   2. Marcinkowski Hubert – SP Kobylin – 1:01,08

                   3. Łęcki Tomasz – SP 8 – 1:01,20 

 

kl. IV          50 m dowolny

                   1. Gromski Adrian – SP8 – 0:32,50

                   2. Hylewicz Jakub – SP8 – 0:47,73

                   3. Augustyniak Bartosz – SP8 – 0:50,46

 

                   50 m klasyczny

                   1. Gromski Adrian – SP8 – 0:44,24

                   2. Rozum Allen – SP4- 0:46,88

                   3. Ciesiółka Kacper – SP4 0:57,09

 

Kl. V          50m dowolny

                   1. Chudy Mateusz – SP4– 0:35,35

                   2. Przybyło Tobiasz – SP Biadki – 0:38,04

                   3. Mazurek Szczepan SP8 – 0:40,30

 

       50 m klasyczny

                   1. Przybyło Tobiasz – SP Biadki – 0:49,60

                   2. Chudy Mateusz – SP4        - 0:49,78

                   3. Grabowski Bartosz – SP1 – 0:53,32

 

Kl. VI         50 m dowolny

                   1. Gromski Patryk – SP8 – 0:30,12

                   2. Wiśniewski Mikołaj – SP1 – 0:31,17

                   3. Banasiewicz Eryk – SP1 -0:32,98

 

          100 m klasyczny

           1. Gromski Patryk – SP8 – 1:23,13

                   2.Kołodziejski Michał – SP8 – 1:41,23

                   3. Banasiewicz Eryk – SP1 – 1:43,88  

Gimnazja

 Dziewczęta                                                                           

50 m dowolny

1. Mielcarek Wiktoria – G1- 0:32,31

2. Rozum Julia – G1 – 0:33,04

3. Jadczak Monika –G1 – 0:34,01

                                                                          

50 m klasyczny

1. Jadczak Monika –G1 – 0:40,82

2. Ostój Natalia – G1- 0:46,87

3. Marciniak Zuzanna – G1- 0:48,84

                                                                          

Chłopcy

50 m dowolny

                 1. Pauter Artur – G1 - 0:26,96

                 2. Krawczyk Paweł – G1 – 0:27,56

                 3. Dolata Hubert – G1 – 0:28,13

 

50 m klasyczny

     1. Pauter Artur – G1 - 0:38,22

                 2. Krawczyk Paweł – G1 – 0:39,98

                 3. Klotzek Kamil – G4 – 0:40,60

 

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA       

Szkoły podstawowe

1. SP4 – 447p

2. SP8 – 341p

3. SP1 – 195 p

 

Gimnazja

1. G1 – 243 p

2. G4 –   30 p

3. G3 –     2 p

 

ikona daty21-06-2016, 11:44 ikona autoracsir ikona wyświetleń3239
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt