baner-krotoszyn.jpg
baner-szablon-kg.png
Wiadomości
XXVIII Memoriał Pływacki im. Jana Szlachty

XXVIII Memoriał J.Szlachty

 Wyniki zawodów

 Dziewczęta:

kl.I

 25 m. s.dowolnym

1. Grenda Julianna                          SP 4       29.18

2. Jerzak Marcelina                         SP 7       33,94

3. Jankowska Martyna                    SP 3       35,25

 

 25 m  s.grzbietowy

1.Grenda Julianna                           SP 4       27.80

2. Jankowska Martyna                    SP 3       30.56

3. Jerzak Marcelina                         SP 7       38.54

 

kl.II

 25 m s.dowolnym

1.Kluba Lena                                  SP Społ. 22.33

2. Król Zofia                                   SP 7       22.56

3. Golińska Oliwia                          SP.Społ 22.58

 

 25 m s.grzbietowy

1. Kluba Lena                                 SP.Społ.  25.16

2.Chytrowska Oliwia                      SP 4        26.73

3. Golińska Oliwia                          SP.Społ. 27.74

 

Kl.III

50 m s.dowolnym

1. Jędrzejak Nikola                         SP 8        41.95

2. Olejnik Aleksandra                     SP 7        45.10

3. Bartkowiak Magdalena               SP.Rozdrażew 50,89

 

50 m s.klasyczny

1. Bartkowiak Magdalena               SP.Rozdrażew  51.56

2. Olejnik Aleksandra                     SP 7        57,42

3. Habel Martyna                            SP 7        1.o2,48

 

kl.IV

 50 m s.dowolny

1.Szczepaniak Aleksandra              SP 4         43.68

2. Cichowlas Zofia                         SP 4          45,05

3.Szymańska Marcelina                 SP 4          48.23

 

50 m s.klasycznym

1. Urban Gabriela                          SP Daniszyn  49.36

2. Szczepaniak Aleksandra           SP 4           53,20

3. Kokot Patrycja                          SP 1           53.70

 

kl. V

 50 m s.dowolny

1.Hendrysiak Małgorzata             SP Lutogniew  39.60

2.Zaremba Weronika                    SP 4            40.59

3. Sójka Zofia                                SP.Lutogniew   44,42

 

50 m s.klasyczny

1.Sójka Zofia                                SP Lutogniew  46.13

2. Hendrysiak Małgorzata            SP Lutogniew  50.84

3. Zaremba Weronika                   SP 4                 52.10

 

kl.VI

 50 m s.dowolny

1. Bielawa Julia                             SP 4                 32.83

2. Bachórz Nadia                           SP 4                 36.90

3. Kaźmierczak Weronika             SP 7                 39.35

 

50 m s.klasyczny

1.Bielawna Julia                             SP 4                 40.04

2. Bachórz Nadia                            SP 4                 50.60

3. Kaźmierczak Weronika              SP 7                 58.70

 

Gimnazja

 50 m s dowolnym

1. Rozum Julia                                G 1                   32.55

2. Zaremba Sandra                          G 1                   33.10

3. Marciniak Zuzanna                     G 1                   34.53

 

50 m s.klasyczny

1. Jadczak Monika                           G 1                  40.16

2. Lewandowska Wiktoria               G 1                  47.42

3. Marciniak Zuzanna                      G 1                  48.15

 

Chłopcy

kl I

25 m s.dowolnym

1. Hamrol Igor                                  SP 4                19.08

2.Stelmaszyk Kacper                        SP 1                29.84 

3. Krzyśków Patryk                          SP 4                 31.05

 

25 s.grzbietowym

1. Hamrol Igor                                   SP 4                26.00

2. Stelmaszyk Kacper                        SP 1                28.80

3. Marczak Piotr                                 SP 4                31.76

 

kl II

 s.dowolny 25 m

1. Niżniowski Piotr                            SP.Społ.          18.59

2. Roszczak Aleksander                     SP 7                 20.13

3  Kołodziejski Miłosz                       SP 8                 21.50

 

 25 m s. grzbietowy

1.Niżniowski Piotr                             SP.Społ.           23.02

2. Płócienniczak Juliusz                     SP 4                 24.48

3. Roszczak Aleksander                     SP 7                 25.13

 

kl.III

s.dowolny 50 m

1. Krzekotowski Patryk                      SP 6                 1.01.08

2. Żyto Mikołaj                                  SP 8                  1.07.52

 

s.klasyczny 50 m

1.Jędrzejak Nicolas                             SP 8                  51.25

2. Żyto Mikołaj                                   SP 8                  1.07.34

3. Klik Jakub                                       SP 1                  1.12.52

 

kl.IV

 50 m s.dowolnym

1.Sójka Olaf                                        SP Lutogniew   39.37

2.Augustyniak Paweł                          SP 4                   39.78

3. Cichowlas Jan                                 SP 4                   44.48

 

50 m s klasycznym

1.Augustyniak Paweł                          SP 1                   49.56

2. Sójka Olaf                                       SP Lutogniew    52.27

3. Zawikowski Szymon                      SP 4                    1.01.00

 

kl.V

 50 m s.dowolnym 

1.Gromski Adrian                               SP 8                   30.11

2. Rozum Allen                                  SP 4                    32.50

3. Snela Kacper                                  SP 4                    40.21 

 

50 m s klasyczny

1.Gromski Adrian                              SP 8                    40.08

2. Rozum Allen                                  SP 4                    44.63

3. Snela Kacper                                 SP 4                     51.75

 

kl.VI

 50 m s.dowolnym

1. Przybyło Tobiasz                          SP Biadki            32.88

2. Ostój Bartłomiej                           SP 7                     33.82

3. Król Dawid                                   SP 7                     34.65

 

50 m s.klasycznym

1. Przybyło tobiasz                           SP Biadki             44.06

2. Ostój Bartosz                                SP 7                      45.06

3. Tysiak Igor                                   SP 7                      45.23

 

Gimnazja

 

50 m ST dowolnym

1.Gromski Patryk                            G 3                        26,30

2.Pauter Artur                                 G 1                        26.61

3. Wojtkowiak Tomasz                  G 1                         29.00

 

50 m s.klasycznym

1. Gromski Patryk                          G 3                         34.08

2. Pauter Artur                               G 1                         35.25

3.Wojtkowiak Tomasz                   G 1                         42,62

 

Bieg Memoriałowy 100 m s.klasycznym

 

1. Gromski Patryk                  G 3          1.15.04

2. Gromski Adrian                 SP 8         1.27.75

3. Bielawa Julia                      SP 4         1.29.20

 

Klasyfikacja drużynowa

 

S Podstawowe 1 m SP 4 Krotoszyn

Gimnazja        1 m G 1 Krotoszyn   

ikona daty14-06-2017, 10:36 ikona autoracsir ikona wyświetleń574
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt