baner-krotoszyn.jpg
baner-szablon-kg.png
Wiadomości
grafika
Załączniki:
Memoriał Pływacki im. Jana Szlachty - WYNIKI

XXIX Memoriał Pływacki im. Jana Szlachty


Rocznik 2010 dz Grzbietowy

1. Jankowska Martyna SP nr 3 Krotoszyn 28,32

2. Kalak Olga SP nr 5 Krotoszyn 31,60

3. Hajdziona Nadia SP nr 5 Krotoszyn 32,54

Rocznik 2010 chł Grzbietowy


1. Wilczura Jakub SP 8 Krotoszyn 24,68

2. Chudy Michał SP 5 Krotoszyn 28,00

3. Muszyński Marcel SP 7 Krotoszyn 28,83

Rocznik 2010 dz dowolny


1. Jankowska Martyna SP nr 3 Krotoszyn 26,83

2. Żyto Magdalena SP 8 Krotoszyn 30,91

3. Olga Kalak SP nr 5 Krotoszyn 31,36

Rocznik 2010 chł dowolny


1. Wilczura Jakub SP nr 8 Krotoszyn 20,38

2. Stelmaszyk Kacper SP nr 1 Krotoszyn 21,79

3. Chudy Michał SP nr 5 Krotoszyn 28,24

Rocznik 2009 dz grzbietowy


1. Grenda Julia SP nr 4 Krotoszyn 23,02

2. Kosikowska Lena Społeczna Szkoła Podstawowa 27,09

3. Golinska Oliwia Społeczna Szkoła Podstawowa 27,32

Rocznik 2009 chł grzbietowy

1. Wiśniowski Piotr Lena Społeczna Szkoła Podstawowa 21,89

2. Dzwoniarek Maksymilian SP 4 Krotoszyn 27,88

3. Płócienniczak Miłosz SP 4 Krotoszyn 29,36

Rocznik 2009 dz dowolny

1. Grenda Julia SP 4 Krotoszyn 20,69

2. Oliwia Golinska Społeczna Szkoła Podstawowa 21,17

3. Matyla Julia SP 1 Krotoszyn 27,34

Rocznik 2009 chł dowolny


1. Wiśniewski Piotr Społeczna Szkoła Podstawowa 16,60

2. Klik Jakub SP 1 Krotoszyn 25,89

3. Hendrysiak Maciej SP 1 Krotoszyn 26,19

Rocznik 2008 dz dowolny

1. Kluba Lena Społeczna Szkoła Podstawowa 42,49

2. Bręk Blanka SP 5 Krotoszyn 43,00

3. Bielawna Wiktoria SP 5 Krotoszyn 49,45

Rocznik 2008 chł dowolny

1. Płócienniczak Jakub SP 4 Krotoszyn 49.64

2. Miński Wojciech Społeczna Szkoła Podstawowa 50,48

3. Burakiewicz Marcel SP 4 Krotoszyn 53,79

Rocznik 2008 dz klasyczny

1. Bręk Bianka SP 5 Krotoszyn 51,79

2. Kluba Lena Społeczna Szkoła Podstawowa 53,00

3. Bielawna Wiktoria SP 5 Krotoszyn 55,26

Rocznik 2008 chł klasyczny

1. Burakiewicz Marcel SP 4 Krotoszyn 1:00,14

2. Klik Jakub SP 1 Krotoszyn 1:02,80

3. Miński Wojciech Społeczna Szkoła Podstawowa 1:06,06

Rocznik 2007 chł dowolny

1. Jędrak Nikolas Sp 8 Krotoszyn 38,49

2. Muszyński Oliwier SP 7 Krotoszyn 43,00

3. Stelmaszyk Jakub SP 1 Krotoszyn 43,08

Rocznik 2007 dz dowolny

1. Nalewajka Gabrysia SP 5 Krotoszyn 1:10,28

Rocznik 2007 dz klasyczny

1. Maria Dąbrowska SP 1 Krotoszyn1:04,51

2. Nalewajka Gabrysia SP 1 Krotoszyn 1:44,11

Rocznik 2007 chł klasyczny

1. Jędrzejak Nikolas SP 8 Krotoszyn 0:48,27

2. Stelmaszyk Jakub SP 1 Krotoszyn 0:54,60

3. Muszyński Oliwier SP 7 Krotoszyn 0:58,04

Rocznik 2006 dz dowolny


1. Cichowlas Zofia SP 7 Krotoszyn 33,96

2. Szczepaniak Aleksandra  SP 4 Krotoszyn 37,43

3. Rosek Weronika SP 8 Krotoszyn 49,14

Rocznik 2006 dz klasyczny

1. Szczepaniak  Aldona SP 4 Krotoszyn 45,06

2. Wojszczak Weronika SP 4 Krotoszyn 49,40

3. Kokot Patrycja SP 1 Krotoszyn 50,92

Rocznik 2006 chł klasyczny

1. Przybyło Nikodem SP Biadki 44,18

2. Augustyniak Paweł 48,26

3. Łęcki Tomasz 49,99

Rocznik 2005 dz dowolny

1. Hendrysiak Małgorzata SP Lutogniew 35,39

2. Zaremba Weronika SP 4 Krotoszyn 43,34

Rocznik 2005 chł dowolny


1. Gromski Adrian SP 8 Krotoszyn 29,38

2. Snela Kacper SP 4 Krotoszyn 36,94

3. Augustyniak Bartosz SP 8 Krotoszyn 40,72

Rocznik 2005 dz klasyczny

1. Hendrysiak Małgorzata SP Lutogniew 46,09

2. Zaremba Weronika SP 4 Krotoszyn 52,70

3. Pachura Weronika SP 1 Krotoszyn 53,23

Rocznik 2005 chł klasyczny

1. Gromski Adrian SP 8 Krotoszyn 39,10

2. Snela Kacper SP 4 Krotoszyn 43,10

3. Klepacki Bartłomiej SP 8 Krotoszyn 54,80

VII i Gimnazja dz dowolny

1. Bielawna Julia SP 5 Krotoszyn 31,80

2. Bachórz Nadia SP 4 Krotoszyn 33,47

3. Marcinek Zuzanna SP 1 Krotoszyn 33,92

VII i Gimnazja chł dowolny

1. Banasiewicz Eryk SP 1 Krotoszyn 29,40

2. Baran Marcel SP 1 Krotoszyn 29,84

3. Chudy Mateusz SP 5 Krotoszyn 31,40


VII i Gimnazja dz klasyczny

1. Bielawna Julia SP 5 Krotoszyn 39,18

2. Szymańska Rozalia SP 5 Krotoszyn 41.95

3. Lewandowska Wiktoria SP 1 Krotoszyn 45,23

VII i Gimnazja chł klasyczny

1. Wojtkowiak Tomasz SP 1 Krotoszyn 42,20

2. Baran Marcel SP 1 Krotoszyn 42,51

3. Chudy Mateusz SP 5 Krotoszyn 43,73

Bieg Memoriałowy klasyczny 100m

1. Gromski Adrian SP 8 Krotoszyn 1:22,52

2. Bielawna Julia SP 5 Krotoszyn 1:22,98

3. Wojtkowiak Tomasz SP 1 Krotoszyn 1:36,46

Klasyfikacja Drużynowa

1. SP 4 Krotoszyn 206 pkt

2. SP 1 Krotoszyn 165 pkt

3. SP 5 Krotoszyn 142 pkt

4. SP 8 Krotoszyn 106 pkt

5. Społeczna Szkołą Podstawowa 86 pkt

6-8 SP Biadki 24 pkt

6-8 SP 7 Krotoszyn 24 pkt

9 SP Lutogniew 16 pkt

10. SP 6 Krotoszyn 7 pkt

11. SP Kobierno 3pkt

ikona daty20-06-2018, 08:23 ikona autorawodnik ikona wyświetleń261
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
grafika
ikona daty21-06-2018, 10:31
grafika
ikona daty12-06-2018, 15:04
grafika
ikona daty24-05-2018, 14:45
grafika
ikona daty12-04-2018, 09:40