baner-krotoszyn.jpg
baner-szablon-kg.png
Wiadomości
grafika
Podsumowanie Półkolonii - TURNUS II

Zakończył się już drugi turnus półkolonii organizowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK Sp. z o.o. w Krotoszynie. Turnus trwał od dnia 16 do 26.08.2017 r. i uczestniczyło w nim ponad 100 dzieci.

Zajęcia odbywały się głównie na hali sportowo-widowiskowej przy ul. Olimpijskiej 10, gdzie dzieci brały udział w zajęciach oferowanych przez TAR KROTOSZYN (sumo), LAB Krotoszyn (zajęcia na trampolinach), Akademię Sztuk Walki NIPPON (karate) i  Akademię Talentów (piłka nożna). Było aktywnie i wesoło.

Uczestnicy brali także udział w warsztatach zorganizowanych przez Centrum Budowlane Banaszak – „Poznajemy kolory” oraz w zajęciach tanecznych w Centrum Tańca Show Dance i zajęciach sportowych z Panem Łukaszem Baranem - ASTRA Krotoszyn. Półkolonistów odwiedziła również Straż Miejska z autochodzikiem.

Dzieci chodziły także na krytą pływalnię i kręgielnię, zwiedziły krotoszyńskie Muzeum, Komendę Policji, Urząd Miejski oraz Starostwo Krotoszyńskie. Obejrzały seans w kinie.  Dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Krotoszynie uczestnicy wybrali się również na wycieczkę do Deli Parku.

Dzieci były zadowolone i  bawiły się wspaniale.

ikona daty28-08-2017, 09:53 ikona autorawodnik ikona wyświetleń1424
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
grafika
ikona daty21-06-2018, 10:31
grafika
ikona daty12-06-2018, 15:04