baner-krotoszyn.jpg
baner-szablon-kg.png
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w Pływaniu

Rocznik 2010 i młodsi - 25m stylem dowolnym

  1. Martyna Jankowska-KS Krotosz-29,13s
  2. Alicja Urban-KS Krotosz-31,95s
  3. Alicja Sobierajczyk- KS Krotosz-38,37s
  4. Gabriela Marcinkowska-UKS Delfin-38,55s
  5. Nadia Roszak-KS Krotosz-49,60s
  6. Agata Środa-KS Krotosz-51,26s
  7. Zofia Niżniowska- KS Krotosz-54,50s
  8. Tosia Figaj- KS Krotosz- 58,70s
  9. Marcelina Jerzak-UKS Piast-59,32
  10. Weronika Wierzowiecka- KS Krotosz-1:01,17s
  11. Monika Szczesnowska- KS Krotosz-1:06,02s

 

  1. Aleksander Kurek-UKS Delfin-26,73s
  2. Szymon Jańczak- UKS Piast- 27,98s
  3. Jakub Wiczura- KS Krotosz-28,10s
  4. Piotr Krawczyński- KS Krotosz- 28,26s
  5. Kacper Stelmaszyk-UKS Jedynka-30,17
  6. Michał Chudy-KS Krotosz- 33,67s
  7. Marcin Dymarski-KS Krotosz- 34,02s
  8. Marcel Muszyński-KS Krotosz- 34,50s
  9. Robert Król-UKS Jedynka- 34,87s
  10. Szymon Bałęczny- KS Krotosz -1:11,73s
  11. Olaf Kluba – KS Krotosz- 1:57,89s

 

Rocznik 2009 - 25m stylem dowolnym

  1. Oliwia Golińska- KS Krotosz- 24,29s
  2. Julianna Grenda- UKS Delfin-24,93s
  3. Natalia Poziemska-UKS Piast - 28,13s
  4. Maja Czajka- UKS Jedynka- 29,54s
  5. Olga Chromińska------------29,56s
  6. Kaja Cegła-KS Krotosz- 30,14s
  7. Maja Cegła- UKS Delfin- 32,34s
  8. Zuzanna Gęsiarek-KS Krotosz- 34,71s
  9. Julia Jerzak---------------37,59s
  10. Jagoda Mińska-KS Krotosz- 39,29s
  11. Nikola Nowakowska-UKS Delfin-46,92s
  12. Wiktoria Sobańska-UKS Piast- 49,32s
  13. Izabella Borowska- UKS Piast- 56,02s

 

  1. Piotr Niżniowski- KS Krotosz- 18,82s
  2. Igor Hamrol- UKS Delfin- 19,59s
  3. Mateusz Praczyk------------21,89s
  4. Marcin Krawczyński- KS Krotosz- 27,95s
  5. Norbert Lasek-------------28,92s
  6. Mateusz Stolarz-UKS Piast- 29,47s
  7. Oliwier Papiernik- UKS Delfin- 30,73s
  8. Emil Kałmucki- KS Krotosz- 30,82s
  9. Jakub Klik- UKS Jedynka- 32,45s
  10. Cezary Goliński- KS Krotosz- 33,03s
  11. Filip Marcinkowski- UKS Delfin- 33,28s
  12. Szymon Kaczmarek- KS Krotosz- 34,10s
  13. Miłosz Płócienniczak- UKS Delfin-35,04s
  14. Kacper Wróbel- KS Krotosz- 37,25s
  15. Fabian Mójta--------------43,34s
  16. Juliusz Brdys- KS Krotosz- 50,23s

 

Rocznik 2008- 25m stylem dowolnym

  1. Lena Kluba-KS Krotosz-19,54s
  2. Maja Marcinkowska- KS Krotosz- 20,00s
  3. Bianka Bręk- KS Krotosz- 22,29s
  4. Oliwia Chytrowska- UKS Delfin- 25,74s
  5. Aleksandra Kulińska- UKS Jedynka- 26,03s
  6. Zofia Król----------26,07
  7. Wiktoria Zielichowska- UKS Delfin- 26,67
  8. Kaja Marszałek- KS Krotosz- 27,90
  9. Maria Rejek- UKS Piast- 29,14
  10. Antosia Gryszka- UKS Delfin- 32,70
  11. Julia Jagła- UKS Piast- 35,80s

 

  1. Aleksander Roszczak--------- 19,92s
  2. Bartosz Szala- UKS Jedynka- 22,34s
  3. Wiktor Wawrzyniak-------- 23,07s
  4. Juliusz Płócienniczak- UKS Delfin- 23,26s
  5. Adam Olejnik- UKS Piast- 24,23s
  6. Filip Marszałek--------- 24,39s
  7. Patryk Krzekotowski- KS Krotosz- 25,26s
  8. Wojciech Miński-KS Krotosz- 26,16s
  9. Jakub Ilnicki- UKS Jedynka- 26,36s
  10. Jakub Robaczyk- KS Krotosz- 27,29s
  11. Marcel Bujakiewicz- UKS Delfin - 27,64s
  12. Michał Woźny-------- 28,96s
  13. Patryk Matysiak- UKS Jedynka- 32,67s
  14. Aleksander Namysł- UKS Piast- 33,67s
  15. Karol Biernat- KS Krotosz- 35,67s

 

Rocznik 2007- 50m stylem dowolnym

  1. Monika Brdys- KS Krotosz- 40,33
  2. Gabrysia Golińska- KS Krotosz- 41,95
  3. Aleksandra Olejnik- UKS Piast- 45,60
  4. Izabela Matyla- UKS Jedynka - 49,74
  5. Jagoda Kozłowska- UKS Jedynka- 53,31
  6. Aleksandra Wierzowiecka- KS Krotosz- 54,40
  7. Patrycja Środa- KS Krotosz- 57,58
  8. Martyna Habel- UKS Piast- 58,64
  9. Zuzanna Szulc- UKS Piast- 1,46,76

 

  1. Nicolas Jędrzejak-KS Krotosz- 38,29s
  2. Oliwier Muszyński- KS Krotosz- 46,32s
  3. Jakub Stelmaszyk-UKS Jedynka- 47,67s
  4. Mikołaj Czajka-UKS Jedynka- 1:04,59s
  5. Szymon Dymarski-KS Krotosz- 1:19,89s

 

Rocznik 2006 - 50m stylem dowolnym

  1. Gabriela Urban- KS Krotosz- 38,47
  2. Ola Szczepaniak- KS Delfin- 42,93
  3. Dominika Bartoszek- UKS Krotosz- 47,89
  4. Weronika Pasek- UKS Krotosz- 52,08
  5. Amelia Bręk- KS Krotosz- 52,69
  6. Lena Cierzniak- KS Krotosz- 53,10
  7. Weronika Janura- KS Krotosz- 57,48

 

  1. Nikodem Przybyło- KS Krotosz- 35,07
  2. Paweł Augustyniak- KS Krotosz- 41,28
  3. Eryk Drążek- KS Krotosz- 41,65
  4. Hubert Marcinowski- KS Krotosz- 44,20
  5. Jakub Kurek- UKS Delfin- 47,45
  6. Filip Karolczak- UKS Piast- 50, 93
  7. Kacper Szczesnowski- KS Krotosz- 53,50
  8. Aleksander Rejek- UKS Piast- 55,57
  9. Ignacy Brdys- KS Krotosz- 55,61
  10. Tomasz Karwik- UKS Jedynka- 1,06,62

 

Rocznik 2005 - 50m stylem dowolnym

  1. Małgorzata Hendrysiak- KS Krotosz- 36,79s
  2. Wida Walczak-KS Krotosz- 43,86s
  3. Karolina Kucińska-UKS Piast-47,52s

 

  1. Adrian Gromski- KS Krotosz- 30,29s
  2. Jakub Wiśniewski- KS Krotosz- 40,95s
  3. Bartłomiej Klepacki- KS Krotosz- 47,45s

 

Rocznik 2004 - 50m stylem dowolnym

  1. Julia Bielewna- KS Krotosz- 33,98s
  2. Nadia Bachórz- KS Krotosz- 35,89s
  3. Julia Bręk- KS Krotosz-43,98s

 

  1. Tobiasz Przybyło- KS Krotosz- 33,08s
  2. Mateusz Chudy- KS Krotosz- 33,51s
  3. Marcin Augustyniak- KS Krotosz- 40,09s
  4. Franciszek Koszałka-UKS Jedynka- 41,44s
ikona daty24-10-2017, 14:55 ikona autorawodnik ikona wyświetleń1644
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
grafika
ikona daty12-04-2018, 09:40