baner-krotoszyn.jpg
baner-szablon-kg.png
Portal
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja28-05-2013 10:43
ikona autorcsir
ikona ilości zdjęć29
grafika
ikona publikacja28-05-2013 11:02
ikona autorcsir
ikona ilości zdjęć31
grafika
ikona publikacja28-05-2013 11:15
ikona autorcsir
ikona ilości zdjęć86
grafika
ikona publikacja28-05-2013 11:25
ikona autorcsir
ikona ilości zdjęć11
grafika
ikona publikacja28-05-2013 12:25
ikona autorcsir
ikona ilości zdjęć6
XXXIV Bieg Krotosa

WYNIKI BIEGÓW DZIECI I MŁODZIEŻY:

 

Szkoły Podstawowe – 800 m dziewczęta – klasy III-IV

  1. Frąckowiak Daria – SP nr 8
  2. Nowak Klaudia – SP nr 8
  3. Marciniak Zuzanna – SP nr 1

Szkoły Podstawowe – 800 m chłopcy – klasy III-IV

  1. Skrzypniak Adam – SP nr 4
  2. Bała Kacper – SP Zduny
  3. Rettig Rafał – SP nr 1

Szkoły Podstawowe – 800 m dziewczęta – klasy V-VI

  1. Szymczak Roksana – SP nr 4
  2. Półrolniczak Natalia – nr 8
  3. Pługowska Marta – SP nr 8

Szkoły Podstawowe – 800 m chłopcy – klasy III-IV

  1. Szymkowiak Artur – SP Baszków
  2. Piwowar Dominik – SP nr 8
  3. Saracen Piotr – SP nr 8

Szkoły Gimnazjalne  - 1000 m dziewczęta

  1. Kurzawska  Sandra – Gimnazjum Wrocław
  2. Reyer Ksenia – G 4
  3. Piechocka Jagoda – G 4

Szkoły Gimnazjalne  - 1000 m chłopcy

  1. Szeszycki Karol – G 4
  2. Panek Rafał – G 2
  3. Talarczyk Kamil – G 2

Szkoły Ponadgimnazjalne – 1000 m dziewczęta

  1. Borowczyk Dorota – LO im.H.Kołłątaja
  2. Serafiniak Katarzyna – ZSP Jarocin
  3. Szwałek   Ilona – ZSP nr 2 Krotoszyn

Szkoły Ponadgimnazjalne – 1000 m chłopcy

  1. Pautrzak Jan – ZSP nr 1 Krotoszyn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI BIEGU GŁÓWNEGO NA 10 KM:


 

 

 

 

 

 

Lp.

Nr start.

Czas

Nazwisko i imię

Miasto /Kraj

Kategoria

 

 

 

 

 

 

1

699

30:39

Kozłowski Artur

Sieradz

20-29

2

740

31:58

Krowlajdis Siergiej

Ukraina

30-39

3

692

32:03

Nagievniak Viktor

Ukraina

20-29

4

726

32:28

Blohodiv Yurij

Ostrów Wlkp.

30-39

5

693

33:44

Wójcik Tomasz

Rudce

20-29

6

691

33:55

Witkowski Marcin

Krotoszyn

20-29

7

88

35:15

Danilov Andrzej

Ostrów Wlkp.

50-59

8

700

35:24

Slobodynyuk Denys

Ostrów Wlkp.

20-29

9

38

35:27

Sikora Andrzej

Ostrów Wlkp.

do 19

10

36

35:40

Jarysz Bartosz

Kobierno

do 19

11

788

36:04

Kulas Sławomir

Dobrzyca

40-49

12

737

36:10

Jachymczak Norbert

Jaworzno

30-39

13

731

36:23

Pawłowski Tomasz

Dobrzyca

30-39

14

729

36:43

Jackowiak Arkadiusz

Dobrzyca

30-39

15

722

36:50

Maciejewski Krzysztof

Krotoszyn

30-39

16

793

36:55

Domagała Robert

Krotoszyn

40-49

17

732

37:05

Chyba Szymon

Krotoszyn

30-39

18

85

37:18

Świtoń Marian

Bukownica

50-59

19

86

38:38

Janowicz Jerzy

Leszno

50-59

20

795

38:56

Kasprzak Krzysztof

Kobierno

40-49

21

84

39:39

Sienkiewicz Czesław

Krotoszyn

50-59

22

787

39:56

Adamus Radosław

Ostrów Wlkp.

40-49

23

720

39:56

Komorowski Karol

Ujeździec Mały

30-39

24

846

39:57

Ukleja Monika

Ostrów Wlkp.

K

25

734

39:57

Wichłacz Michał

Dobrzyca

30-39

26

739

40:03

Wołowicz Mariusz

Wtórek

30-39

27

800

40:35

Olejniczak Karol

Krotoszyn

40-49

28

721

40:45

Janiszewski Wiktor

Milicz

30-39

29

785

41:03

Kowański Marcin

Koźmin Wlkp.

40-49

30

690

41:08

Grzempowski Piotr

Krotoszyn

20-29

31

792

41:11

Jędrzejak Michał

Ostrów Wlkp.

40-49

32

745

41:39

Nowaczyk Tomasz

Leszno

30-39

33

694

41:48

Sienkiewicz Artur

Krotoszyn

20-29

34

789

41:51

Lewandowicz Tomasz

Galew

40-49

35

790

42:36

Dzikowski Paweł

Krotoszyn

40-49

36

685

42:43

Jasik Norbert

Krotoszyn

20-29

37

746

42:50

Szymański Łukasz

Poznań

30-39

38

796

42:51

Poczta Marian

Krotoszyn

40-49

39

79

42:53

Mielczarek Stanisław

Kalisz

50-59

40

180

43:01

Szulc Ryszard Henryk

Milicz

60-69

41

741

43:22

Lubczynski Krzysztof

Syców

30-39

42

781

43:32

Orzechowski Maciej

Krotoszyn

40-49

43

718

43:56

Kostka Bogumił

Krotoszyn

30-39

44

744

44:10

Poprawa Przemysław

Kobylin

30-39

45

845

44:11

Olejniczak Justyna

Krotoszyn

K

46

717

44:13

Wojtaszek Marek

Krotoszyn

30-39

47

727

44:26

Gałka Łukasz

Krotoszyn

30-39

48

80

44:33

Maciejewski Andrzej

Krotoszyn

50-59

49

719

44:49

Andrejczuk Tomasz

Krotoszyn

30-39

50

799

44:58

Luczak Jacek

Poznań

40-49

51

738

44:58

Skolik Łukasz

Krotoszyn

30-39

52

82

44:59

Parysek Bogdan

Krotoszyn

60-69

53

87

45:00

Panek Roman

Koźmin Wlkp.

50-59

54

687

45:27

Pluta Adam

Nowy Folwark

20-29

55

698

45:47

Gmurowski Robert

Krotoszyn

20-29

56

791

45:56

Bugarz Jacek

Wtórek

40-49

57

848

46:26

Serafiniak Eliza

Brzoza

K

58

847

46:26

Raś Magdalena

Krotoszyn

K

59

782

46:30

Głowacki Tomasz

Krotoszyn

40-49

60

723

46:38

Ugorek Zbigniew

Milicz

30-39

61

733

46:52

Olgrzymek Krzysztof

Krotoszyn

30-39

62

688

47:16

Zawieja Marcin

Krotoszyn

20-29

63

797

47:28

Marszałek Mariusz

Lublin

40-49

64

750

47:29

Dudzaik Ryszard

Krotoszyn

30-39

65

837

47:30

Kowańdy Patrycja

Pogorzela

K

66

181

47:33

Poniecki Jan

Ślizów

60-69

67

798

47:41

Mierzejewski Jerzy

Krotoszyn

40-49

68

689

47:53

Ryba Wojciech

Krotoszyn

20-29

69

736

47:53

Ryba Artur

Krotoszyn

30-39

70

37

47:55

Kubiak Adam

Pogorzela

do 19

71

39

48:31

Basiński Remigiusz

Krotoszyn

do 19

72

725

48:32

Grzeszczyk Piotr

Gniezno

30-39

73

81

48:43

Knapik Jan

Krotoszyn

50-59

74

786

48:50

Balcerek Tomasz

Koźmin Wlkp.

40-49

75

686

49:07

Szuszczewicz Dariusz

Krotoszyn

20-29

76

715

49:40

Wita Maciej

Krotoszyn

30-39

77

696

49:42

Knapik Piotr

Krotoszyn

20-29

78

850

49:42

Prokopczuk Anna

Poznań

K

79

742

50:07

Kalak Jarosław

Krotoszyn

30-39

80

681

50:41

Szmolke Piotr

Krotoszyn

20-29

81

747

51:04

Antkowiak Krzysztof

Krotoszyn

30-39

82

784

51:24

Jasik Maciej

Krotoszyn

40-49

83

728

51:32

Kmiecik Robert

Krotoszyn

30-39

84

840

51:32

Pautrzak Wiktoria

Krotoszyn

K

85

490

52:15

Jakubiak Henryk

Leszno

pow.70

86

89

52:46

Basiński Mariusz

Krotoszyn

50-59

87

748

52:52

Gęsiarek Grzegorz

Krotoszyn

30-39

88

695

52:58

Knapik Tomasz

Krotoszyn

20-29

89

783

52:58

Baker Clint

USA - Krotoszyn

40-49

90

724

53:00

Kołodziejski Maciej

Krotoszyn

30-39

91

682

53:26

Grzechowiak Mateusz

Krotoszyn

20-29

92

716

53:37

Wagner Mirosław

Komorniki

30-39

93

697

54:35

Szczepański Mateusz

Krotoszyn

20-29

94

90

54:57

Hałupka Andrzej

Lusowo

50-59

95

684

55:17

Sędziak Karol

Krotoszyn

20-29

96

683

55:17

Horyza Szymon

Krotoszyn

20-29

97

843

55:43

Pietrowiak Weronika

Krotoszyn

K

98

844

55:43

Jasik Daria

Krotoszyn

K

99

794

55:56

Malandy Ryszard

Kalisz

40-49

100

839

56:08

Bartkowiak Elżbieta

Krotoszyn

K

101

730

56:35

Robakowski Marcin

Lutogniew

30-39

102

735

57:33

Król Lech

Krotoszyn

30-39

103

743

57:33

Konarski Robert

Krotoszyn

30-39

104

749

58:29

Panek Sebastian

Krotoszyn

30-39

105

849

59:15

Andrejczuk Małgorzata

Krotoszyn

K

106

83

59:22

Maćkowiak Walery

Krotoszyn

50-59

107

842

1:00,21

Jasik Marlena

Krotoszyn

K

108

182

1:00,22

Krupiński Ryszard

Kotlin

60-69

109

838

1:00,31

Wagner Agnieszka

Komorniki

K

110

841

1:08,05

Kawka Edyta

Krotoszyn

K

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII:

Klasyfikacja generalna

 

1

699

30:39

Kozłowski Artur

Sieradz

20-29

2

740

31:58

Krowlajdis Siergiej

Ukraina

30-39

3

692

32:03

Nagievniak Viktor

Ukraina

20-29

 

Kategoria kobiet

 

846

39:57

Ukleja Monika

Ostrów Wlkp.

K

845

44:11

Olejniczak Justyna

Krotoszyn

K

848

46:26

Serafiniak Eliza

Brzoza

K

847

46:26

Raś Magdalena

Krotoszyn

K

837

47:30

Kowańdy Patrycja

Pogorzela

K

850

49:42

Prokopczuk Anna

Poznań

K

 

Kategoria do 19 lat

 

38

35:27

Sikora Andrzej

Ostrów Wlkp.

do 19

36

35:40

Jarysz Bartosz

Kobierno

do 19

37

47:55

Kubiak Adam

Pogorzela

do 19

 

 

 

 

Kategoria 20 – 29 lat

 

693

33:44

Wójcik Tomasz

Rudce

20-29

691

33:55

Witkowski Marcin

Krotoszyn

20-29

700

35:24

Slobodynyuk Denys

Ostrów Wlkp.

20-29

 

 

 

 

Kategoria 30 – 39 lat

 

726

32:28

Blohodiv Yurij

Ostrów Wlkp.

30-39

737

36:10

Jachymczak Norbert

Jaworzno

30-39

731

36:23

Pawłowski Tomasz

Dobrzyca

30-39

 

Kategoria 40 – 49 lat

 

788

36:04

Kulas Sławomir

Dobrzyca

40-49

793

36:55

Domagała Robert

Krotoszyn

40-49

795

38:56

Kasprzak Krzysztof

Kobierno

40-49

 

Kategoria 50 – 59 lat

 

88

35:15

Danilov Andrzej

Ostrów Wlkp.

50-59

85

37:18

Świtoń Marian

Bukownica

50-59

86

38:38

Janowicz Jerzy

Leszno

50-59

 

Kategoria 60 – 69 lat

 

180

43:01

Szulc Ryszard Henryk

Milicz

60-69

82

44:59

Parysek Bogdan

Krotoszyn

60-69

181

47:33

Poniecki Jan

Ślizów

60-69

 

Kategoria powyżej 70 lat

 

490

52:15

Jakubiak Henryk

Leszno

pow.70

ikona daty30-01-2014, 18:16 ikona autora
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt